Míting Levice - 10. február 2012

V poradí druhé stretnutie s občanmi v Nitrianskom kraji sa konalo v najväčšom okresnom meste Levice, kde obyvateľov poctil svojou prítomnosťou predseda politickej strany SMER-SD Robert Fico a podpredsedovia, Róbert Kaliňák, Pavol Paška, Dušan Čaplovič a Peter Kažimír. Pozvanie prijal aj poslanci NR SR, Branislav Ondruš, Tibor Glenda, Ľubomír Jahnátek a europoslankyňa Monika Flašíková-Beňová.

Od rána mali predstavitelia okresnej organizácie pre hostí pripravený bohatý program. Vačšinou politickí predstavitelia začínali prednáškami na stredných školách, ( Gymnázium A. Vrábla, Obchodná Akadémia, Pedagogická a Sociálna Akadémia, Stredná priemyselná škola) neskôr pokračovali návštevami v Leviciach pôsobiacich firmách ( SES Tlmače, De miclén, Živena, ), domova sociálnych služieb, kde sa ich prítomnosti tešili levickí dôchodcovia (Félix), stretnutiami so starostami Tekovského regiónu v Čajkove a levickými médiami.

Po príjemne strávenom dni, plnom pozitívnych ohlasov nasledovalo stretnutie s občanmi v Centre kultúry Junior. Ľudia stále prichádzali a prichádzali, bohužiaľ sa veľa z nich nedostali do kinosály. Organizátori pripravili veľkoplošnú obrazovku, keď aj tí, čo si nechytili miesto vo vnútri mohli vo foyer sledovať videoprojekciu, ktorá bola silným emotívnym zážitkom.

Moderátorom stretnutia bol Martin Nikodým, ktorý privítal za veľkých ovácií predsedu politickej strany SMER-SD Róberta Fica , ktorý nešetril slovami a prihovoril sa prítomným dlhším príhovorom. Neskôr pozval na pódium kandidátov za SMER-SD a v krátkosti ich predstavil. S najsilnejším potleskom na pódium prichádzali levickí kandidáti predseda Okresnej organizácie Levice Milan Halúz a primátor Levíc Štefan Mišák.

Z pozvaných hostí prijali pozvanie: Milan Belica, predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja, Stanislav Becík, bývalý minister pôdohospodárstva, Marián Sokol, prednosta Mestského úradu Levice, z okresu Nové Zámky prišla Ing. Helena Bohátová, predsedníčka okresnej organizácie Smeru–SD a Ing. Igor Bartovič, zástupca primátora Mesta Šurany.

Na záver podujatia bola predsedom Ficom ocenená 81.-ročná Elena Kolmanová, za svoje celoživotné dielo, práce so seniormi.

Hudobný úvod patril Ottovi Weiterovi a Andrei Fischer, záver folklórnemu súboru Vatra z Tlmáč a Veselým chlapcom z Kozmáloviec.

  Best joomla templates, professional web hosting.